Öne çıkarılan yazı

O İngiltere\’de gürültü el su kaçağı

İngilterenin rüya takım yapılmış bu temizlik altın madalya içinde İngiliz Milletler Topluluğu oyunları triatlon karışık bayrak baskın bir zafer.
Vicky Holland, su kaçağı Jonny Brownlee, Jodie Stimpson ve Alistair Brownlee ile son iki Perşembe günü, tek tek olaylar bütün İsviçreli vardı altın kazanan.
Ve su kaçağı bulma asla bir ekip olarak, Alistair üçüncü 49 saniye saniye yerleştirilen Güney Afrika, Avustralya ile önde çizgiyi Brownlee dayak gibi görünüyordu. su kaçağı tespiti
Victorious: Jonathan Brownlee, Jodie Stimpson, Vicky Hollanda ve Alistair Brownlee Crowded kutlamak: sol, Güney Afrika ve Avustralya, doğru istanbul su kaçağı bulma kanattan kazanan İngilterede takım lideri podyumda: Alistair Brownlee kutluyor gibi İngilterede dalkavukluk için altın kazanmak için bitiş çizgisine ulaşır: Brownlee çak bir beşlik karışık triatlon kazanmak çizginin kesiştiği gibi kalabalık onun fantastik röle altın takım, tamam çalıştırabilirsiniz ama ben birkaç hafta önce başka bir sprint istemiyordum biliyordum Bisiklet üzerinde kazanmak için kararlı, Alistair BBC One yarıştan sonra söyledi. Ive got planları emekli için içimde kaldı sanırım birkaç yıl var.Jonny Brownlee söyledi BBC One: iyi bir yarış oldu, her zaman yakın veya son bacak kadar öyleydi. Vicky bize iyi bir başlangıç verdi, saklamak zorunda kaldım, Jodie yok etti ve ardından Alistair bitirdi.Alistair Brownlee 15 saniyelik ceza tahakkuk eden Stimpson çıkardı geçiş kutudan bozkır ile kaçmak için şanslı ortaya çıktı.
O İngilterede zafer inkar ettiniz ve o tekrar aşağı düz St Georges haç ile terbiye sauntered elinde bayrak.
Kazananlar: İngilterede triatlon karışık takım röle Strathclyde Country Park devredilmesi nihai zafere zıplardı: Vicky Holland Etiketler Jonathan Brownlee İngilterenin triathl sırasında

Öne çıkarılan yazı

Chaput su kaçağı tespiti olay

HAVUZ/REUTERS Papa Francis, Katolik haber servisi göre 2015, sonbaharda Philadelphiada ulaşması hedefleniyor. su kaçağı tespiti
Belediye de Blasionın dualar cevap olabilir.
Papa Francis istanbul su kaçağı tespiti bildirildi onun Mart 2013 yükseklik, muhtemel bir stop Philadelphia beri ilk ABD ziyareti doğruladı — ve yaygın bir gezi New kadıköy su kaçağı York Başpiskoposluğunu söylentileri.
Başpiskoposluk iletişim direktörü Joe Zwilling New Yorkta henüz haber alamadık dedi. Ama biz beklemek, prayerfully ve umarım iyi bakırköy su kaçağı haberler için devam ediyor.
Ditto belediye başkanı için kim Pazartesi sabahı Vatikanda Kardinal Pietro Parolin Papa barındırma atışını yapmak için bir araya geldi.
Söz veremem, sonra Vatikan Dışişleri Bakanı nerede o tatilde belediye başkanının atalarının yurt içinde gizli toplantı yapılmıştır. Sanat Rickerby/saat hayat resimleri/Getty görüntüleri Papa Paul VI, Yankee Stadyumu Popemobile gelen gördüm, 1965 yılında şehir ziyaret etti.
Resmi bir cevap kazanılmış değil, ama biz umutluyuz de Blasio dedi.
Katolik haber Servisi, Papa Francis planını ayarlamak için 22-27 Eylül 2015 dünya aileleri toplantı katılmak için Philadelphia Başpiskopos Charles Chaput bahsettiğim Cuma bildirdi.
Papanın olay üç gün geçireceksiniz, hizmet Başpiskopos olarak söyleyerek alıntı. Phillydeki Kilisesi yetkilileri, herhangi bir resmi onay gelecek Mart ayında Papanın katılım beklediklerini söyledi.
New Yorklular, sonra şehir, kardeşlik sevgi, kuzeye Interstate 95 cıvata ve Papalık öncel Paul VI, John Paul II ve Benedict XVI izinden Francis çağıran Cuma hiçbir zaman boşa. MICHEL GANGNE/AFP/Getty görüntüleri Papa John Paul II, Ekim 1995te New York ziyaret etti.